=>Chat <=Kdo chce může pokecat =)

Co pomáhá na akné =)

8. srpna 2011 v 20:12 | Lusiik

Citron

Svou kyselinou pomáhá při léčbě pupínků a navíc také odstraňuje hnědé flíčky po akné. Celkově pleť dokonale vyčistí a vydesinfikuje, navíc ještě pomáhá odstranit odumřelé buňky.
Určitě to vyzkoušejte, citron doporučují i modelky jako tonikum.
Postup: Rozkroj čerstvý citron a jednou půlkou si potírej obličej. Trochu to štípe, ale je jasné, že když se chceš pupínků zbavit, musíš použít něco agresivního. (Pokud máš hodně citlivou pleť, vymačkej trochu citronové šťávy na kosmetický tamponek nebo na vatu, a potírej obličej tím.) Potom nech citron cca 10min působit a pak obličej umyj studenou vodou (studená stahuje póry).
Po zbytek dne už si na pleť nic nedávej.
Koloidní stříbro
Bio-antiseptikum
Zázrak moderní medicíny
Koloidní stříbro je velmi převratná novinka v oboru zdravotnictví a doplňků stravy.
Vzhledem velkému množství jeho dezinfekčních a blahodárných účinků by bylo možné koloidní stříbro nazvat elixírem života či lékem století. Jak především znalci cizích jazyků jistě tuší, název koloidní stříbro znamená, že stříbro je v podobě mikročástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci v roztoku. Velikost částic je od 0,015 do 0,001 nm (nanometrů, mikronů). Velikost virů je od 15 nm do 150 nm, velikost bakterií je od 350 do 1000 nm. Koloidní stříbro může proto pronikat k jádru patogenů a ničit je.
Stoupenci stříbra vyzdvihují jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám, plísním, parazitům a virům. Podporuje regeneraci poškozených buňek. V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba na popáleniny. Roztok koloidního stříbra můžete využít i k zevnímu ošetření poranění, akné, ekzémů i oparů. Zmíněné účinky koloidní stříbro předurčují jak v preventivnímu užití k posílení imunity organismu tak i přímé léčbě mnoha chorob jako chřipka, nachlazení, plísňová onemocnění a mnoho dalších.
"Je to jedna z alternativ k antibiotikům, protože těžké kovy mají své vlastní mechanismy, jimiž působí na mikroorganismy," říká doktor Ian Alan Holder, profesor mikrobiologie a chirurgie na univerzitě v americkém Cincinnati.
Látky, rozpuštěné koloidálním způsobem, jsou tak jemných částic, že se ve tkáních ani neusazují, ani neshromažďují, nýbrž neustále kmitají a jsou tudíž všem buňkám rychle a účinně k dispozici. "Poison Control Center" z "Environmental Protection Agency" klasifikoval koloidní stříbro jako netoxické.
Postup k použití koloidního stříbra k léčbě akné
Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro (postřikem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte uschnout. Kombinujte s orálním užitím koloidního stříbra a to 30 ml, 3x za den. Poté, co se kůže vyčistí, používejte jako udržovací dávku 30 ml koloidního stříbra orálně jednou za den. Dodržujte základní pravidla pro čistou pleť. Pijte dostatečné množství tekutin, zbavte se věcí, které mohou u citlivých pokožek způsobit podráždění (např. avivážní prostředky, agresivní prací prostředky). Umývejte pokožku pouze vlažnou vodou a oplachujte pečlivě vodou studenou. Snažte se nedotýkat pokožky obličeje a ostatních postižených míst rukama. Lze též použít Argentum gel, jako "pleťovou masku".
Další...
Artritida: Užívejte 30 ml koloidního stříbra 3x denně dokud příznaky nemoci nezmizí. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra 1x denně.
Plísňové onemocnění nohou: Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout. Užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 1x denně dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokračujte se stejnou udržovací dávkou.
Děti a kojenci: Mnoho lidí používá koloidní stříbro i u dětí. Koloidní stříbro může být aplikováno přímo do očí (viz. pozn. dole), uší, nosu či úst. Může být také přidáno do obvyklého nápoje, které si dítě bere např. do školy. Doporučená dávka je 5-6 ml na 200 ml tekutiny. Stříbro lze také aplikovat sprejem přímo na dětské pleny.
Infekce horních cest dýchacích, nachlazení: Aplikujte sprejem koloidní stříbro přímo do nosní dutiny 2x až 3x denně spolu s 30 ml užitých orálně 3x denně. Po ustoupení příznaků nemoci pokračujte s udržovací dávkou 15 ml aplikovaných orálně 1x denně až do úplného uzdravení.
Chronický únavový syndrom: 200 ml koloidního stříbra rozdělených do 3 dávek denně. Poté, co příznaky syndromu zmizí, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra denně.
Ušní problémy: Aplikujte 2 kapky koloidního stříbra přímo do ucha 3x denně. K zabránění výtoku přebytečné tekutiny vložíme do ucha kousek vaty.
Oční infekce: Při infekčním zánětu spojivek aplikujte kapky koloidního stříbra 4x denně (viz. pozn. dole) spolu s užitím 30 ml orálně 3x denně dokud infekce neustoupí. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml další 3 dny po ustoupení příznaků. Pro užití do očí vhodné ředit 1:5 s destilovanou nebo alespoň převařenou vodou.
Zánět dásní: Aplikujte 30 ml nezředěného koloidního stříbra přímo na dásně 3x denně. Poté, co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra aplikovaných na dásně 1x denně.
Alergie, senná rýma: Ke snížení příznaků alergií užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 1x denně.
Pásový opar: Při pocitech příznaků pásového oparu, užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 3x denně spolu s přímou aplikací na postižené místo. Pokud pásový opar nepropukne přímo, užívejte udržovací dávku 130 ml koloidního stříbra denně. Nebo na postižené místo aplikujte Argentum gel, několikrát denně.
Posílení imunitního systému: K celkovému posílení imunitního systému a zdraví obecně užívejte orálně 15 ml koloidního stříbra 1x denně.
Chřipka: 50 ml 4x denně, po ustoupení příznaků nemoci snižte dávku na 30 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l denně k vyplavení toxinů.
Prostata: 30 ml koloidního stříbra 5x denně. Jakmile dojde ke zmenšení prostaty a zmírnění infekce, užívejte stejné množství koloidního stříbra po dobu 3 dní, poté snižte dávku na 15 ml denně.
Kožní problémy: vyrážky, popáleniny, odřeniny, řezné rány, záněty kůže, ekzémy, místní plísně, akné. Aplikujte sprejem koloidní stříbro nebo Argentum gel na postižená místa 2x až 3x denně spolu s dávkou 30 ml orálně 2x denně do doby, než příznaky odezní. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml denně.
Vředy: 30 ml koloidního stříbra orálně 3x denně, pokračujte další 3 dny se stejnou dávkou po odeznění příznaků nemoci. Dále užívejte 1x denně 15 ml jako udržovací dávku.
Infekce močového měchýře a močových cest: 30 ml koloidního stříbra orálně 3x denně po dobu 3 dní, po odeznění příznaků nemoci, užívejte 15 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l tekutin denně.
Při nadměrné tvorbě hlenu v organismu: Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organismu. Ukládá se v nosní dutině, na průduškách, v plících a dokonce i v žaludku. A přávě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje velké ohrožení pro zdraví. Faktem zůstává, že odstranit tento hlen z organismu je velmi těžké. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organismus od hlenu.
Vaginální kvasinkové infekce: Vyplachujte s dávkou 30 ml koloidního stříbra 2x denně do doby úplného odeznění příznaků infekce. V případě, že nemoc přetrvává, aplikujte koloidní stříbro 4x denně.
Bradavice: Užívejte 30 ml koloidního stříbra orálně 2x denně. Aplikujte přímo na bradavici, přelepte lékařskou náplastí. Tuto proceduru opakujte do úplného zmizení bradavice, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml denně. Ujistěte se, že chodidla jsou suchá, bradavicím se nejlépe daří v teplém a vlhkém prostředí.
Stafylokok a salmonela: 200 ml koloidního stříbra rozdělených do 3 dávek denně do doby úplného odeznění příznaků nemoci. Pokračujte se stejnou dávkou ještě dva dny poté. Pijte alespoň 2 l tekutin denně pro dostatečné vyplavení toxinů. V udržovací fázi užívejte 15 ml koloidního stříbra.
Kritická onemocnění: streptokok, stafylokok, záněty mandlí, zánět tlustého střeva, pásový opar, infekce, žloutenka, lymská nemoc(borelióza) -30 ml koloidního stříbra orálně 5 až 7x denně po dobu 2 měsíců, poté zmenšete dávku na polovinu po dobu dalších 2 měsíců, pokračujte se snižováním dávky, dokud se nedostanete na 15 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň 2 l denně, k zajištění výplachu mrtvých patogenů.
Rakovina: U lidí s rakovinou je pozitivní zkušenost s užíváním dávky 200 ml koloidního stříbra 3x denně, poté je vhodné zmenšit dávku na 30-70 ml.
Vylučování rtuti z těla: Amalganové plomby obsahují rtuť, která je toxická. Kdo jídal z kovových nádob či jedl ryby, jež byly zamořeny rtutí, zkrátka všichni jsme nyní ohrožování nebezpečnou rtutí. Pakliže užíváme koloidní stříbro, rtuť se na něj váže. Koloidní stříbro má schopnost rtuť neutralizovat a z těla vylučovat.
10denní čistící kůra: Mnoho lidí zaznamenalo velký nárůst fyzické a psychické energie poté, co absolvovali tzv. 10denní čistící kůru. Užívejte 30 ml koloidního stříbra 3x denně a vypijte navíc 2 l tekutin, aby byl zaručen dostatečný výplach mrtvých patogenů.
Domácí zvířata: Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení. Koloidní stříbro může být použito orálně k léčběočí, uší, nosu a malých ran. Koloidní stříbro může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů. Pro domácí zvířata používejte polovinu normální dávky. Výsledky vás určitě mile překvapí.
Rostliny: Koloidní stříbro lze úspěšně použít u rostlin, které jsou napadány parazity a plísněmi.
Zde může koloidní stříbro zakoupit.
Heřmánek
heřmánek zklidňuje aknózní pokožku, hojí a léčí. Taky vysušuje přebytečný maz a stahuje rozšířené póry.
Postup: Kupte si sypaný heřmánek (v drogerii nebo lékárně), vložte jednu čajovou lžičku směsi do hrnečku a zalijte vařenou vodou, normálně jako čaj. Nechte louhovat 7-8min a poté heřmánek sceďte. Počkejte dokud nebude čaj vlažný (v žádném případě si obličej nepotírejte horkou) a potom si namočte v čaji vatu nebo vatový tamponek a jemně si potírejte obličej. Můžete jak dlouho chcete.
Obličej potom neoplachujte, nechte heřmánek působit, nejlépe přes noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 raspberry raspberry | Web | 10. srpna 2011 v 13:11 | Reagovat

To s tou citronovou šťávou jsem zkoušela a fakt to tak nepříjemně štípe :/

2 Mandee Mandee | E-mail | 27. září 2011 v 19:48 | Reagovat

Já teda nechci nic říkat, ale vzhledem k tomu, že chemie (i v kosmetice):) je můj oblíbený předmět, tak prostě musím... Citron pleť příliš vysušuje, takže pokud nemáte obličej od pupínků úplně celý, o čemž pochybuju:), tak stačí vykápnout citronovou šťávu na tamponek a potřít jím přímo to místo... Ale jestli mohu dodat-já osobně používám tyčinky s tee-tree a doopravdy funguje;), zatím ahojky a-pěkný blog:), Mandee

3 Kiki Kiki | 19. července 2012 v 18:33 | Reagovat

Prosim vas, kolik stoji to tee-tree?

4 Jan Jan | E-mail | Web | 27. října 2014 v 9:53 | Reagovat

Tea tree je na akné opravdu účinné. Já jsem si koupila tento krém a nemohu si ho vynachválit http://www.bioaromakosmetika.cz/prirodni-kosmetika/kremy-na-oblicej/krem-proti-akne

5 mellott mellott | Web | 18. června 2015 v 14:53 | Reagovat

půjčka bez učtu [:tired:]

6 ZdenekT ZdenekT | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:29 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na lusiiiik.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

7 BrettElete BrettElete | E-mail | Web | 23. února 2017 v 2:20 | Reagovat

wh0cd236890 <a href=http://overthecounterviagra.science/>online viagra</a>

8 Marika Marika | 9. února 2018 v 11:11 | Reagovat

v boji proti akné pomůže mladým lidem i dospělým s tímto problémem hormonální jóga-

https://svethormonalnijogy.cz/hormonalni-joga.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama