=>Chat <=Kdo chce může pokecat =)

Okouzlující šperky od Swarovski – precizní v každém detailu

18. ledna 2011 v 8:29 | Lusiik

Stylové doplňky a dárkové předměty, dechberoucí okouzlující šperky a luxusní hodinky či kabelky té nejlepší kvality, unikátního designu, osobitého kouzla a prvotřídního výbrusu, to je mistr práce s křišťálem - značka Daniel Swarovski.

Swarovski, to je značka, pod níž se skrývají kolekce výrobků vyrobených z křišťálu, plné ohromujících náhrdelníků, prstenů, náramků, náušnic, broží, přívěsků či dokonce i manžetových knoflíčků. Všechny vyrobené ručně a tudíž zcela originální, a navíc ještě v nejlepší kvalitě, z prvotřídního materiálu a s designem dokonalým v každém ohledu. Jeho šperky se svou velmi širokou škálou barev, tvarů, velikostí i stylů sluší opravdu každému.

Kromě klasických šperků ale vyrábí Swarovski i luxusní reklamní předměty, jakými jsou především elegantní klíčenky, těžítka, stojánky na svíčky, dekorativní květiny, rámečky na fotky, vázy, miniaturky všech možných tvarů ale třeba i úchvatné luxusní křišťálové šachy. Od roku 1997 do jedinečné kolekce Swarovski navíc přibily i elegantní vkusné brýle, které stejně jako všechny ostatní výrobky mají za svůj základ právě křišťál.
Kolekce šperků představují elegantní ženskost a poezii, které jsou vyjádřené krásou a leskem broušeného křišťálu. Swarovski komponenty jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti. Pokud jde o současnou kolekci, pro podzim / zimu 2007 si Swarovski připravil kolekci zvýrazňující pět hlavních sezónních trendů, kterými jsou Múza, Android, Nomád, Diva a Stvoření. Nejdůležitější úlohu hraje individualita, styl a design v moderní a ženské podobě.

Múza je vhodná pro ženu "ostrou", ale zároveň i romantickou. Preferuje klasické jasné linie a odstíny studených barev. Android je oslněn technikou a propracovaností, vyznačuje se ostrými tvary a šperky tohoto typu jsou nesmírně elegantní a smyslné. Rády pak využívají kontrastů barev. V pořadí třetím je Nomád. Poutník preferující měděnou, hnědomodrou či khaki. Diva se vyžívá v uměleckém designu a potrpí si na odstíny červené, od růžové až po oranžovou a temně rudou. Stvoření se pak inspiruje především leskem broučích krovek a barevností přírody v celém jejím spektru, přesně jak to umí sama kouzelná duha. Jednoduše, jeden kousek lepší než druhý.
Swarovski šperky představují celosvětové myšlenky podporující novinky, trendy a tvořivost v oblasti broušených skleněných kamenů na luxusních špercích, módních doplňcích, interiérovém zařízení, v oblasti kulturního života a průmyslového výzkumu a rozvoje.

Výhodou je, že tyto do posledního detailu dokonalé šperky si můžete objednat pěkně z vašeho oblíbeného křesla z tepla domova a do čtyřiadvaceti hodin vám budou odeslány. Navíc vám vámi vybraný kousek rádi a dokonce zdarma zabalí do elegantní krabičky a při odběru zboží nad tisíc korun pak dokonce neplatíte ani jinak osmdesátikorunové poštovné.

Daniel Swarovski byl rakouský brusič skla českého původu a zakladatel podniku Swarovski, který se stal světoznámým díky svému broušenému sklu. V roce 1892 Swarovski vymyslel elektrický brusičský přístroj a odešel do Wattens v Tyrolsku, kde nalezl díky energii z Alpské vody optimální podmínky pro založení brusičství a roku 1895 zde také založil vlastní firmu. Své řemeslo dovedl k takové dokonalosti, že jeho jméno nosí jedna z nejprestižnějších značek šperků na světě. Dnes má tato společnost víc než stoletou tradici rodinné firmy a pracuje pro ni přes 16 000 zaměstnanců ve více než čtyřiceti zemích z celého světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama