=>Chat <=Kdo chce může pokecat =)

How Tally are you?

17. ledna 2011 v 19:37 | Lusiik

tak jsme se celý dnešní den věnovaly práci,  dalo by se říci a ve skrytu duše jsme si přály, kdy bude zase volno a my se nebudu muset stresovat s tím, jak dopadne další písemka. Bohužel tohle období příjdě až za pár týdnů. V takové době, kdy máme čas jen pro sebe, se ho snažíme trávit činnostmi, které nás baví. Co se nás týče, jasně že tam patří také nakupování. Náš osobní styl nakupování spočívá v tom, že nejde ani tak o značku, prostě si koupíme to, co se nám líbí. Chceme vás také postupně seznámit s obchůdky, na které nedáme dopustit a jednou z nich je například
TALLY WEiJL

Já myslím, že nebude na škodu, když navštívíte jejich oficiální stránky, ale jako módní fanatičky určitě víte, kde takový obchůdek najdete. Dobrou zprávou je, že Tally obchůdků je po celé ČR už 19. Osobně doufáme, že takové číslo bude jen a jen narůstat. Se značkou Tally Weijl jsme se poprvé seznámily asi před rokem a půl a za tu dobu jsme si ji jednoduše zamilovaly. Osobně jsme měly tu možnost navštívit obchody Tally Weijl v Hradci Králové, Ostravě, Pardubicích a Praze. Možná některé z vás tuší, že každý obchod je na stejném principu, ale přitom je to všude jiné. Například v HK je obchůdek vcelku malý, kdežto v Praze je velký. Samozřejmě záleží na umístění, ale když vidíte všechno to oblečení, neřešíte vlastně vůbec nic.
Krom toho jsme měly tu možnost stát se hosteskami, kdy jsme byly jako růžoví králíčci Tally Weijl na otvíračce nového obchodu Tally v HK. Myslím, že zkušenost to byla fantastická. Lidé se s námi vyfotili, tahali nás za ocásek a usmívali se.


Why do we love it?
Tak možná proto, že oblečení Tally Weijl je trendy, sexy a jednoduše takové neokoukané a i kvalita by se dala pochválit. Krom toho, pokud znáte sítě obchodů jako je New Yorker, určitě víte, co máte očekávat. Co se Tally týče, vždy najdete něco, po čem jste tajně toužily, ale ve skutečnosti jste vlastně netušily, co vás čeká. Prostě by se dalo říci, že designéři, kteří mají nastarost návrh oblečení, se vždy snaží přijít s něčím novým. Například zimní kolekce už není jen o zateplených svetříkách a kabátcích, ale tentokrát je propracovaný design jak u bot, tak rukavicí, čepic i šál. Myslíme, že v takovém obchodě najdete vše, co hledáte.
Zajímalo by nás, jak jste spokojení s touto značkou vy a jak se vám móda od Tally líbí?


Pro inspiraci přikládáme fotky oblečení Tally Weijl, které nás v poslední době zaujaly a co by vůbec nebylo na škodu mít ve skříni ;)
For more
  • and us as rabbits

photos - click on full article
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama